Ürünlerimiz

Norm Gas

2015 Yılında Kurulan KONU DİZAYN Firmamız 2500m2 Kapılı 500m2 Açık Olmak üzere Toplamda 3000m2 Alanda Metal ve Ahşap işleme başta olmak üzere, Isıtma ve Soğutmanın da içinde Olduğu Farklı Dinamiklere Sahip Sektörlerin İleri Gelen Birçok Firmanın Ar-Ge, imalat ve Çözüm Partneri Olarak Hizmet Vermektedir.

                    Firmamız yapmış olduğu üretimlerde Deneyimli İş Gücü, Güncel Makine Parkuru, Doğru Malzeme Kullanımı Ve Üretimin Her Aşamasında Kalite Ve Profesyonelliği merkeze alması Avrupa başta Olmak üzere Dünyanın Farklı Ülkelerine ihracat Yapan Türk Firmaları arasında Yer almamızı sağladı.

                    2018 Yılında Tamamı Kendi Bünyemizde Ürettiğimiz Infrared ve Radyant Isıtma Sistemlerini Normgas Markasıyla Isıtma Pazarına Sunmuştur.

ısıya yön veren teknoloji

Misyonumuz

Çevre Dostu, Enerji Verimliliği yüksek, Sosyal Sorumluluklarının Bilincinde, Milli Ekonomiye Katma Değeri Yüksek Ürünler Üretmek, Sektöründe Saygın, Açık ve Kapalı Mekanlar olmak üzere Isınmaya ihtiyaç duyulan tüm alanlarında Söz Sahibi Olmak,

Vizyonumuz

Grup Şirketlerimizden Aldığımız Güçle Isıtma Sektörüne Yön veren Teknolojileri; Kaliteli, Emniyetli, Konforlu, Ekonomik, Estetik, Kolay Ulaşılabilirlik ilkelerini Kapsayan İnovatif Ürünlerin sloganı olmak

Our Perfect Team

George Michael Lee

General Director

“The fool doth think he is wise, but the wise man knows himself to be a fool.”

Jane Doe

Art Director

“A woman is like a tea bag; you never know how strong it is until it’s in hot water.”

Staneley Deo

Marketing

“It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.”

Jeniffer Baker

Designer

“Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”