Image

Kurumsal

Bizi yakından tanıyın

Ürünler

Isıya yön veren teknolojiler

Sertifikalar

Güvenle Rahatlıkla kullanın

İletişim

Bizimle iletişimde kalın

Image

Firmamız 2015 Yılından itibaren ısıtma sektörüne verdiğimiz hizmetleri 2018 yılında kendi markamız olan NORMGAS markası ile siz değerli müşterimize ürünlerimiz ve özel projelerimiz ile doğru hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Firmamız üretimine toplamda 1700 m² alanda CNC tezgahları ile Türkiye'de ar-ge ye en çok değer veren firma olarak hizmet vermektedir. Ürünlerimizin tüm belgeleri ve test raporları Avrupa standartlarına uygun şekilde alınmıştır.

Restaurant, Cafe, İç ve Dış mekan ısıtma sistemlerini imalatı deneyimli ekibimiz ve kalite anlayışımızı benimsemiş tedarikçilerimiz ile ekonomik uzun ömürlü ve modüler ürünleri profesyonel bir çalışma anlayışıyla hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


MİSYONUMUZ

Radyant ısıtma, kafe, çarşı, market,cami, teras, spor salonu, açık alanlar ve hayvancılığın yapıldığı işletmelerde müşterilerimize yenilikçi bir bakış açısı sunmak.
Güçlü ve anlaşılır bir iletişim ile Müşteri ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve tüketicinin memnuniyetini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın yurt içi ve yurt dışı pazarda etkinliliğini ve verimliliğini arttırmak amacı ile yöntemlerini sürekli geliştiren,sektörün öncülüğünü yapan ve saygın bir kuruluş olmak.

ISIYA YÖN VEREN TEKNOLOJİLERİ ÜRETİYORUZ

Açık havada ısınmanın keyfini yaşayın
 

Orhangazi Mah. Mimsan San. Sit.
1711 Sok. No:52 Esenyurt İstanbul

E-Posta
info@normgas.com

Telefon
  • +90 212 485 30 40
Mobil
  • +90 541 485 30 40

Image